ESKİŞEHİR Ceza Avukatı olarak sizlere ceza hukuku konusunda hizmet veriyoruz. Ceza hukuku, genellikle karmaşık ve hassas bir durum olması nedeniyle, bu alanda uzman bir avukatın desteği büyük önem taşır. Bu noktada, sizlere deneyimli ve bilgili bir ceza avukatı olarak yardımcı olabiliriz.

ESKİŞEHİR’de yer alan hukuk büromuzda, ceza hukukunun her noktasında geniş bir yelpazede danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunuyoruz.

ESKİŞEHİR Ceza Avukatı olarak, size en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Ceza hukuku konusunda herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen bize ulaşınız. Size yardımcı olmak için buradayız. Hukuki süreçlerin zorluğunu ve karmaşıklığını anlıyorum ve bu süreçte size rehberlik etmek için elimizden geleni yapacağız.

✅ Eskişehir Ceza Avukatı :Perihan DEMİRKALA ACAR
✅ Telefon :0543 626 92 93
✅ Adres :Cumhuriyet Bulvarı Petkon İş Merkezi No:90/12 Odunpazarı/Eskişehir
✅ Mail :av.perihandemirkala@gmail.com

CEZA DAVALARINA BAKAN AVUKATLAR ESKİŞEHİR

Daha çok ağır ceza mahkemeleri ve asliye ceza mahkemelerinde görev yapan avukatlara ceza avukatı denilir. Esasen tüm avukatlar ceza davalarında müvekkillerinin haklarını savunabilir. Hukukumuzda ESKİŞEHİR avukat, ceza avukatı diye ayrı bir avukat bulunmamaktadır. Yeni mezun bir avukat da ağır ceza mahkemesinde sanık müdafi olarak görev alabilir. Peki neden bazı avukatlar kendilerini ceza avukatı olarak tanıtır? Bazı avukatlar ceza davalarında uzmanlaşmak istedikleri için sadece ceza hukuku alanında çalışırlar. Mesleki bilgi ve tecrübesi ağırlıklı olarak ceza hukuku alanında olan avukatlar ceza avukatı olarak bilinirler. Ceza davaları kimi zaman bir yakalama ya da arama ile başlar.

Suç işlediğinden şüphelenilen kişilerin cumhuriyet savcılığı tarafından ya da kolluk tarafından ifadesi alınır. Soruşturma aşamasında bir avukattan hukuki yardım alınması çok faydalı olacaktır. Polis ya da jandarma karakolunda ifadesi alınacak şüphelinin kanuni haklarını savunması için bir avukattan yardım alması anayasal hakkıdır. Böyle bir durumda ifadenizi avukatınız ile birlikte vermek istediğiniz söylemeniz ve avukatınıza haber verilmesini istediğini söylemelisiniz. Mahkeme sürecinde de sizi bir avukatın savunmasını isteyebilirsiniz. Dosyayı inceleyen avukatınız lehinize olan delillerin toplanmasını talep edecek, etkin pişmanlık başta olmak üzere lehinize olan kanun maddelerinin uygulanması için talepte bulunabilir. İşlediğiniz iddia edilen bir suç sebebi ile tutuklanmanız ve cezaevine gönderilmeniz durumunda da savunmanızı etkin olarak yapabilmek için avukatınızla ceza evinde herhangi bir sınırlama olmaksızın görüşebilirsiniz.