İş Hukuku, işçi ve işveren arasındaki uyuşmazlıkları, çekişmeleri kapsayan hukuk dalıdır. İşçilerin olduğu kadar işverenlerin de hakkını savunan düzenlemelerden oluşan İş Hukuku, uyuşmazlıkların çözümünde uzlaşma ya da dava açma ile sonuç vermektedir. Perihan DEMİRKALA ACAR Avukatlık büromuz, iş davalarındaki tecrübesiyle işçilerin haklarını savunmakta, çalışma koşullarından tazminata, maaş alacaklarına kadar her alanda dava sürecini yönetmektedir. Eskişehir iş davası avukatı taleplerinde dava dosyalarını açmadan önce müvekkillerimizin taleplerini, mağduriyetlerini kapsamlı şekilde ele almakta ve gerekli araştırmaları yapmaktayız. İş davalarında müvekkilin hakkını alabilmesi için avukatlık hizmeti çok önemlidir. İş davası avukatlığı yaparken her detayı önemseyerek hareket etmek gerekmektedir. Hukuk büromuz dava tecrübesi ve İş Hukuku mevzuatına hâkimiyeti ile bu konuda gelişmiş bir temsilcilik hizmeti vermektedir. Eskişehir iş hukuku avukatı gereksinimlerinde büromuzdan destek alabilir, davanızı emin ellere teslim edebilirsiniz.

✅ Eskişehir İş Hukuku Avukatı :Perihan DEMİRKALA ACAR
✅ Telefon :0543 626 92 93
✅ Adres :Cumhuriyet Bulvarı Petkon İş Merkezi No:90/12 Odunpazarı/Eskişehir
✅ Mail :av.perihandemirkala@gmail.com

İş Davası Avukatlarının Baktığı Davalar

İşle ilgili yaşanan birçok problemin yargıda çözümü bulunmaktadır. Birçok işçi haklarını bilmemekte ya da dava sürecinden bir şey çıkmayacak endişesi yaşamaktadır. Oysaki İş Hukuku’na hâkim, işçi haklarını bilen bir avukatla çözüm odaklı bir dava sonucu alınabilmektedir. Eskişehir iş davası avukatı ihtiyaçlarında gelişmiş bir hukuk hizmeti veren büromuzun baktığı davalar şöyledir;

  • İşçilik Alacakları ve Tazminat Davaları
  • İşe İade Davaları
  • Kıdem ve İhbar Tazminatı Davaları
  • İş Kazası ve Meslek Hastalığı Davaları
  • Mobbing (Psikolojik Taciz)

Yukarıdaki dava türleri haricinde kişinin yaşadığı farklı problemler, uyuşmazlıklar ve haksızlıklar da yargıya taşınabilmektedir. Eskişehir iş davası avukatı olarak her türlü haksızlık karşısında sizlere yasal temsilcilik hizmeti verdiğimizi bilmelisiniz.